Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2017 року                                    Східниця                                               № 275

 

Про розроблення технічної документації

із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

 

Відповідно до статей 43, 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статей 79-1, 122, 142 Земельного кодексу України, статей 15, 56 Закону України «Про землеустрій», частини 3 статті 5 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши спільну заяву гр. Ткаченко Л.О. та Томина В.Р. рішення постійної комісії селищної ради з земельних відносин від 22.03.2017, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл громадянам Ткаченко Лідії Осипівні та Томину Володимиру Романовичу що зареєстровані в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Довбуша, 25 на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу   земельної ділянки (кадастровий номер 4610345400:06:014:0444) площею 1147 кв. м. на вул. Довбуша, 25, для будівництва та обслуговування житлового будинку, який належить їм згідно права власності на нерухоме майно на дві окремі ділянки:

– площею – 615 м. кв.

– площею – 532 м. кв.

 

  1. Гр. Ткаченко Л.О. та Томину В.Р. заключити договір з ліцензованою організацією на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.