Про затвердження проектів відведення, державну реєстрацію та  передачу у  власність, земельних  ділянок для ведення садівництва.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2017 року                                    Східниця                                                № 281

Про затвердження проектів відведення,

державну реєстрацію та  передачу у  власність,

земельних  ділянок для ведення садівництва.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 22.03.2017 р., та розглянувши заяву гр. Кундика Т.М. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати іх безкоштовно у приватну власність для ведення садівництва в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 1200 кв. м. на Кропивницькій, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:02:003:0190 гр.  Кундику Тарасу Мирославовичу, що зареєстрований в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області на вул. Шевченка, 36, кв. 3;

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельні ділянки.
  2. За участь в антитерористичній операції на сході України гр. Кундика Т.М. звільнити від сплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                 Піляк І.Є.