Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2017 року                                    Східниця                                               № 286

 

Про надання грошової допомоги

 

Керуючись п. п. 4 п. б ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця в 2017 році, затвердженої рішенням селищної ради від 16.02.2017 р. № 231,  беручи до уваги висновок постійних депутатських комісій охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї та молоді, фізкультури і спорту від 06.02.2017р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Дубленич Юстині Олександрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Котляревського, 6/1, для проходження курсу лікування.
 2. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Журавчак Мирославі Іванівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 101,  для проходження курсу лікування.
 3. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Чомко Лідії Володимирівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Зарічній, 125/3, для проходження курсу лікування.
 4. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Голяк Зінаїді Олександрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Промисловій, 49/1, для проходження курсу лікування.
 5. Надати грошову допомогу в сумі 2500 грн. гр. Савчину Володимиру Романовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Бориславській, 8, для проходження курсу лікування.
 6. Надати грошову допомогу в сумі 2500 грн. гр. Яціву Євгену Теофільовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Довбуша, 31, для проходження курсу лікування.
 7. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Гойлу Зеновію Васильовичу що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Лісовій, 8, кв. 1, для проходження курсу лікування.
 8. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Партоляку Тарасу Васильовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Шевченка, 120/2, для проходження курсу лікування.
 9. Надати грошову допомогу в сумі 2500 грн. гр. Мальчевському Михайлу Омеляновичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. 16 Липня, 2, для проходження курсу лікування.
 10. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Слуцькій Марії Михайлівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 162,  для проходження курсу лікування.

 

 1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1-10 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та охорони   здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї та молоді, фізкультури і спорту.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                             Піляк І.Є.