Про затвердження проекту відведення, та передачу у  комунальну власність, земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2017 року                                    Східниця                                                  № 296

Про затвердження проекту відведення,

та  передачу у  комунальну власність,

земельної ділянки для обслуговування

нежитлової будівлі.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 26.04.2017 р., та розглянувши клопотання КП «Господарник» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект відведення земельної ділянки та надати її у комунальну власність для обслуговування нежитлової будівлі в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 1000 кв. м. на вул. Промисловій, 4а, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:01:001:0373 Комунальному підприємству «Господарник» Східницької селищної ради що зареєстроване в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Золота Баня, 3;

  1. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку.
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.