Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у  оренду, для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2017 року                                    Східниця                                              № 297

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу її у  оренду, для

обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 26.04.2017 р. та заяву гр. гр. Дубленича Я.М., Айзенбарт Б.М. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати її у оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 600 кв. м. на вул. Зарічній, 261, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:008:0336 гр.гр. Айзенбарт Богданні Матвіївні та Дубленичу Ярославу Матвійовичу що зареєстровані на вул. Зарічній, 261, в смт. Східниці м. Борислава Львівської області,  який належить їм згідно свідоцтва про право власності на спадщину за заповітом, терміном на п’ять  років.

  1. Зобов’язати гр.гр. Дубленича Я.М., Айзенбарт Б.М. укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  2. У випадку невиконання пунктів 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  4. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  5. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.