Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами селищної ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету смт. Східниця

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2017 року                                    Східниця                                            № 307

 

Про затвердження граничних сум витрат

на придбання легкових автомобілів, меблів,

іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів

виконавчими органами селищної ради, установами

та організаціями, які утримуються за рахунок

місцевого бюджету смт. Східниця

 

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 року № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету» (зі змінами), селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами селищної ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету смт. Східниця (додаток 1).
  2. Установити, що виконавчі органи селищної ради, установи та організації, які утримуються за рахунок місцевого бюджету смт. Східниця, здійснюють витрати на придбання легкових автомобілів, (крім легкових автомобілів спеціального призначення) за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у їх кошторисах та відсутності простроченої кредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами селищного бюджету.
  3. Виконавчому комітету селищної ради забезпечити включення до контрактів з керівниками комунальних підприємств, які перебувають у сфері їх управління, умов щодо дотримання граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.
  4. Рекомендувати управлінню Державної казначейської служби у м. Бориславі Львівської області під час оплати рахунків на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами селищної ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету смт. Східниця здійснювати контроль за дотриманням граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.