Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території селищної ради.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2017 року                                       Східниця                                              № 309

 

Про заходи щодо збереження від

пошкоджень кабельних ліній

електрозв’язку на території селищної ради.

 

Відповідно до закону України ‘‘Про телекомунікації’’, введеного в дію постановою Верховної ради від 09.07.2003 р., на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. №135 ‘‘Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку’’ (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. №1465 та від 22.04.2009 р. №377),  з метою попередження пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Заборонити на території селищної ради поблизу та в межах охоронних зон ліній електрозв’язку виконувати різного роду будівельні, монтажні, меліоративні, кар’єрні, вибухові та земляні роботи, розрівнювати ґрунти землерийними механізмами, саджати дерева, складати матеріали, розпалювати вогнища, бурити свердловини, проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині понад 0,3 метри, заміну опор, підключення житлових будинків до водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, викопування підвалів, колодязів і т. ін. без письмового дозволу землевпорядника селищної ради і попереднього узгодження Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №5 (РЦТЕТТМ-5) філії ‘‘Дирекція первинної мережі ПАТ ‘‘Укртелеком’’ (79010, м. Львів, вул. Пекарська, 41), телефони: (032) 275-81-42, 260-30-21, 261-60-25 та без виклику на місце робіт представника експлуатаційного підрозділу РЦТЕТТМ-5: групи з експлуатації лінійно – кабельних споруд(ГЕЛКС) 5165, що знаходиться за адресою:

м. Турка,_вул. Міцкевича, 59а

м. Самбір, вул.. Б. Бережницьких, 1б

Телефон: (032269) 3-23-27, 3-22-68,

(03246) 6-08-24

 

Виклик представника ГЕЛКС- 5185 має бути здійснений не пізніше, ніж за 3 доби до початку виконання робіт.                                                                                                                                                                                        2. При наданні земельних ділянок у власність (оренду, для будівництва, ремонту, реконструкції) в місцях проходження кабельних ліній електрозв’язку позначати проходження цих ліній на планах, що видаються власникам (землекористувачам).

Будь – які будівельні, землерийні роботи поблизу (на відстані менше, ніж 25 м від охоронних зон) кабельних ліній електрозв’язку, повинні попередньо узгоджуватися з РЦТЕТТМ-5.

  1. Секретарю селищної ради спільно із земельною комісією при виконавчому комітеті селищної ради під час розгляду клопотань про відведення земельних ділянок врахувати наявність кабельних ліній електрозв’язку для укладання з власниками (землекористувачами) договорів (сервітутів) про обмежене право володіння (користування) земельними ділянками.
  2.             Селищному голові надавати всебічну допомогу працівникам РЦТЕТТМ-5 у проведенні роз’яснювальної роботи  з населенням (підприємствами, установами та організаціями), що мешкають (розташовані) на території селищної ради.
  3.             Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій та громадян інформацію про те, що особи, винні у порушенні ‘‘Правил охорони ліній електрозв’язку’’ притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.
  4.             Дане рішення довести до громадян (керівників підприємств, установ та організацій), що мешкають (розташовані) на території селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.