Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

00.05.2017 року                                    Східниця                                               № 315

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування гаражу.

 

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення депутатської комісії, матеріали погодження земельних ділянок та  розглянувши заяву гр. Партоляка А.Т. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 26.04.2017 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.   Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування гаражу, а саме:

– площею 100 кв. м. на вул. Шевченка, в смт. Східниця, гр. Партоляку Андрію Тарасовичу, що зареєстрований в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області на вул. Шевченка, 120/2;

  1. Держземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області, забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                            Піляк І.Є.