Про передачу на баланс закінчених будівництвом влаштованих зупинок громадського транспорту в смт. Східниця Львівської області

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 травня 2017 р.                               Східниця                                                      №00

Про передачу на баланс закінчених будівництвом

влаштованих зупинок громадського транспорту

в смт. Східниця Львівської області

Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, пп. 1 п. «а» ст. 29, пп. 1 п. «а» ст. 30, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі актів виконаних робіт та звітів про оцінку об’єктів будівництва, з метою утримання зупинок громадського транспорту та прилеглих до них територій в належному санітарному стані на території смт. Східниця, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Передати на баланс закінчених будівництвом влаштованих зупинок громадського транспорту в смт. Східниця Львівської області згідно з додатком 1.
  2. КП «Господарник» прийняти на баланс закінчених будівництвом влаштованих зупинок громадського транспорту в смт. Східниця Львівської області згідно з додатком 1.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради.

Селищний голова                                                                                                Піляк І.Є.

до рішення виконавчого комітету

Східницької селищної ради  № 00

від 00.00.2017 року

ПЕРЕЛІК