Східниця гордиться такими лікарями

21 квітня 2017 року в Києві відбулась науково-практична конференції з міжнародною участю до 25-річчя ренесансу народної медицини в Україні та 25-річчя заснування ПВНЗ «Київський медичний університет» «РОЛЬ І МІСЦЕ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ» в якій активну участь прийняв східничанин лікар-невропатолог Львівської обласної лікарні відновного лікування реабілітаційне відділення якої знаходиться в смт Східниця.

Дмитро Мар’янович виступив з доповіддю на тему «Особливості відновного лікування хворих на розсіяний склероз на бальнеологічному курорті Східниця». Адже, розсіяний склероз (РС) – одне з найпроблемніших захворювань в неврології. Має мультифакторну природу, характеризується множинними розсіяними вогнищами демієлінізації в головному і спинному мозку. Хворіють люди у віці 20 – 40 років, частіше жінки.

На основі напрацьованого матеріалу по цій темі, особистих досліджень і спостережень лікар Сенишин склав порівняльну таблицю патогенезу РС і фізіологіної дії апітоксину, мінеральних вод на організм людини.

Дмитро Марянович каже, що: «Офіційно у медичній літературі про відновне лікування сказано дуже мало, в основному використовується фітотерапія. Через тривале високовартісне, медикаментозне лікування, відсутність спеціалізованих центрів відновного лікування більше 90% хворих залишаються один на один зі своїми проблемами. Керуючись вищенаведеним, беручи до уваги порівняльну таблицю виникла потреба пошуків шляхів профілактики і лікування РС прирдними факторами».

І, як результат відновного лікування – на 10 – 12  день від початку всі хворі відчувають покращення самопочуття, нормалізується сон, покращується настрій, наростає мязова сила, збільшується рухова активність, покращується функція тазових органів. Віддалений аналіз через 3-6  місяців – позитивна динаміка.

Поєднання використання апітерапії з прийомом продуктів бджільництва і мінеральної води типу «Нафтуся» може використовуватися як допоміжний метод лікування таких захворювань, як РС, паркінсонізм, подагра. А також як один з основних методів лікування хворих після обширних оперативних втручань, хіміотерапії, променевої терапії.

За актуальність даної проблеми в медицині та новизну Сенишин Дмитро Мар’янович був відзначений та нагороджений подякою.

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed