Східниця знайомилась з досвідом Полянської ОТГ, що на Закарпатті

17 травня 2017 року, східницький селищний голова Піляк І. Є. та депутати Східницької селищної ради з робочим візитом відвідали с. Поляна, Закарпатської області. Поїздка ініційована «Асоціацією міст Львівської області», яку очолює виконавчий директор Василь Абаімов.

Метою поїздки було познайомитись з селом Поляна, як адміністративним центром Полянської громади, яка була утворена в грудні 2016 року і до якої ввійшло 9 довколишніх сіл. Полянська ОТГ, невелика нараховує близько 8000 населення чим є навіть схожою до перспективної Східницької ОТГ.

Голова Полянської ОТГ Дрогобецький І. І. ділився досвідом з присутніми очільниками міст і сіл, які зараз перебувають на етапі формування своїх ОТГ. За круглим столом обговорили питання, які першочергово цікавили кожного, стратегії для позитивного функціонування громади, проблеми, які виникають в процесі і шляхи їх подолання.

Такі виїзні поїздки, є дуже потрібними, навіть необхідними. Це обмін цінним досвідом, як позитивним так і негативним. Це можливість познайомитись з роботою ОТГ яка працює на спільний результат заради добробуту кожного члена громади. Адже добробут кожного зокрема, кожної сім’ї, кожної адміністративної одиниці забезпечує високий рівень та позитивну динаміку розвитку ОТГ загалом.

Bookmark the permalink.

Comments are closed