Про затвердження висновків про вартість майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.06.2017 року                                    Східниця                                                   № 331

 

Про затвердження висновків

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою взяття на баланс елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання селищна рада

 

вирішиЛА :

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна:

 

– Елемент благоустрою – (замощення бруківкою) за адресою: Львівська область, смт Східниця, вул. Золота Баня, 11, загальною площею 20.0 м. кв. вартістю – 6003 грн (шість тисяч три гривні)

 

  1. Передати на баланс КП «Господарник» елемент благоустрою згідно висновку про вартість майна вказаного у п.1 рішення.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс елемент благоустрою згідно висновку про вартість майна, що знаходиться на території смт. Східниця.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                 Піляк І.Є.