Про надання дозволу на проведення музичного фестивалю «Мольфар рок 2017» в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

05 липня 2017 р.                                     Східниця                                                      № 71

 

Про надання дозволу на проведення музичного

фестивалю «Мольфар рок 2017» в смт. Східниця

Відповідно до пп.7 п. «а» ст.32, ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення ФОП Іваночко Н.Р. та інші подані ним документи, з метою організації належного дозвілля та відпочинку гостей та жителів смт. Східниця, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл на:

1.1 проведення музичного фестивалю «Мольфар рок 2017»  на території багатофункціонального відпочинкового комплексу  – амфітеатру в смт. Східниця з 07 липня до 09 липня 2017 року.

1.2. встановлення наметового містечка  учасників музичного фестивалю «Мольфар рок 2017»  на території смт. Східниця по вул. Кропивницькій(біля багатофункціонального відпочинкового комплексу  – амфітеатру).

  1. Призначити відповідальною особою за організацію та проведення музичного фестивалю «Мольфар рок 2017» – Іваночко Н.Р.
  2. Відповідальній особі за організацію та проведення музичного фестивалю «Мольфар рок 2017» (Іваночко Н.Р.) вжити заходів щодо забезпечення безпеки учасників фестивалю.
  3. Покласти на Іваночка Н.Р. витрати за належне утримання території амфітеатру та території наметового містечка, а також за організацію фестивалю «Мольфар рок 2017» .
  4. Бориславському відділенню Дрогобицького відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області, ГО «Опришки» забезпечити належний правопорядок на час проведення фестивалю в смт. Східниця.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.