Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

29 червня  2017 р.                                   Східниця                                                     № 66

 

Про встановлення тарифів на послуги

з вивезення твердих побутових відходів

 

Відповідно до п.п.2 п. «а» ст.28, 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись ст.31, ст.32 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», постановами Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року №1010 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, від 17.07.2014 року №269 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, рішенням виконавчого комітету Східницької  селищної ради від 20.04.2011 р. №26 „Про затвердження Положення про порядок зміни рівня регульованих тарифів на житлово – комунальні послуги, які надаються КП „Господарник”, розглянувши звернення комунального підприємства „Господарник”  про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів та беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 23.05.2017 р,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території смт. Східниця Львівської області, в таких розмірах:

– для населення – 10,64 грн. з ПДВ в місяць з одного мешканця;

– для бюджетних установ – 83,83 грн./м3 твердих побутових відходів з ПДВ.

– для інших споживачів – 87,82 грн./ м3 твердих побутових відходів з ПДВ.

 

  1. Рішення виконавчого комітету Східницької селищної ради від 10.10.2014 року № 46 „ Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів” вважати таким, що втратило чинність.
  2. Установити, що дане рішення набуває чинності з 01.07.2017р.
  3. Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в народному часописі “Нафтовик Борислава” та розміщення в мережі Інтернет на електронній сторінці Східницької селищної ради: www. shidnitcarada.com.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк