Про проведення змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2017”

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

29 червня 2017 р.                               Східниця                                                      № 67

 

Про проведення змагань автомобілів –

позашляховиків “Східниця Трофі – 2017”

 

Відповідно до п.п.9 п.а ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Східницької селищної ради № 235 від 16.02.2017 року «Про затвердження Програми проведення культурно-розважальних заходів в смт. Східниця в 2017 році», з метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до технічних видів спорту та розглянувши звернення громадського об’єднання “АМ Клуб”, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл громадському об’єднанню “АМ Клуб” на проведення з 30.06.2017 по 02. 07. 2017 р. змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2017” по грунтових та лісових дорогах смт. Східниця та на прилеглих територіях.
  2. Рекомендувати Бориславському відділенню Дрогобицького відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області в межах повноважень забезпечити безпеку учасників змагань та глядачів.
  3. Громадському об’єднанню “АМ Клуб” вжити заходів щодо забезпечення безпеки учасників і глядачів змагань та дотримання ними вимог чинного законодавства України з охорони навколишнього природного середовища.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

 

 

Селищний голова                                                                                                 Піляк І.Є.