Про погодження графіку роботи магазину «Рукавичка» на вул. Шевченка в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00.00.2017 р.                                         Східниця                                                  № 00

Про погодження графіку роботи магазину

«Рукавичка» на вул. Шевченка в смт. Східниця

Керуючись ст.30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, розглянувши звернення ТзОВ «Львівхолод» та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити графік роботи магазину «Рукавичка» у смт. Східниця по вул. Шевченка, 55:

Понеділок: з 8.00 –  до 23.00 год.

Вівторок: з 8.00 – до 23.00 год.

Середа: з 8.00 – до 23.00 год.

Четвер: з 8.00 – до 23.00 год.

П’ятниця: з 8.00 – до 23.00 год.

Субота: з 8.00 – до 23.00 год.

Неділя: з 8.00 – до 20.00 год.

1. ТзОВ «Львівхолод» експлуатувати приміщення магазину «Рукавичка» згідно чинного законодавства: відповідно до санітарно-епідеміологічних, протипожежних, екологічних вимог.

1. ТзОВ «Львівхолод» укласти договір з КП «Господарник» на вивіз твердих побутових відходів.

1. Відповідальність за правопорядок в приміщенні і на прилеглій території магазину «Рукавичка» у смт. Східниця по вул. Шевченка, 55 повністю покладається на ТзОВ «Львівхолод».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний  голова                                                                                               І.Є. Піляк