Про погодження графіку роботи кафе «Білий Ровер» в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

           20 липня 2017 р.                                         Східниця                                             № 79

 

Про погодження графіку роботи кафе

«Білий Ровер» в смт. Східниця

 

Керуючись ст.30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, розглянувши звернення ФОП Баскакова А.В., виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Погодити графік роботи кафе «Білий Ровер» у смт.Східниця по вул. Котляревського, 1:

Понеділок: 8.00 – 20.00 год.

Вівторок: 8.00 – 20.00 год.

Середа: 8.00 – 20.00 год.

Четвер: 8.00 – 20.00 год.

П’ятниця: 8.00 – 20.00 год.

Субота: 8.00 – 20.00 год.

Неділя: 8.00 – 20.00 год.

 

  1. Фізичній особі-підприємцю Баскакову Андрію Володимировичу експлуатувати приміщення кафе «Білий Ровер» згідно чинного законодавства: відповідно до санітарно-епідеміологічних, протипожежних, екологічних вимог.

 

  1. Фізичній особі-підприємцю Баскакову Андрію Володимировичу укласти договір з КП «Господарник» на вивіз твердих побутових відходів.

 

  1. Відповідальність за правопорядок в приміщенні і на прилеглій території кафе «Білий Ровер» у смт. Східниця по вул. Котляревського, 1 повністю покладається на фізичну особу-підприємця Баскакова А.В..

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

 

Селищний  голова                                                                                               І.Є. Піляк