Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

20 липня 2017 р.                                     Східниця                                                    № 76

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.
Керуючись п. «а» ст. 28 та пп. 1 п. «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, беручи до уваги лист КП «Східницькі джерела» № 14 від 16.07.2017 року та розглянувши зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва «Утримання прилеглої території джерела № 18 по вул. Котляревського в смт Східниця Львівської області» в сумі – 37 638 грн 00 коп. (тридцять сім тисяч шістсот тридцять вісім гривень 00 коп.).

 

  1. Комунальному підприємству «Східницькі джерела» укласти договір підряду відповідно до п. 1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання даного виду робіт.

 

  1. Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                               І.Є. Піляк