Про надання в оренду земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.07.2017 року                                    Східниця                                                  № 346

 

Про надання в оренду

земельної ділянки

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п. 141, 151 Земельного кодексу України, розглянувши заяву  гр. Хробака І.М. про надання в оренду земельної ділянки, беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 05.07.2017 р., селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,2010 га на вул. Промисловій, 10а в смт. Східниці м. Борислава для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (незавершеного будівництва) гр. Хробаку Івану Михайловичу що зареєстрований в м. Дрогобич, на вул. Самбірській, 76, кв. 1 яке належить йому згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять років.
  2. Гр. Хробаку І.М. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  3. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  4. У випадку невиконання пункту 2, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  5. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                     Піляк І.Є.