Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та передачу її у оренду.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.07.2017 року                                    Східниця                                              № 347

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо поділу та об’єднання

земельних ділянок та передачу її у  оренду.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельних ділянок і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 19.07.2017 р. та заяву гр. гр. Крайника Д.Я. Барана Б.І.  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та передачу її у оренду в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 996 кв. м. на вул. Зарічній, 21, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:007:0036 гр.гр. Крайнику Дмитру Ярославовичу що зареєстрований на вул. Коваліва, 27, кв. 47, в м. Борислав Львівської області, гр. Барану Богдану Ільковичу що зареєстрований в м. Дрогобич на вул. Пушкіна, 17, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування терміном на п’ять  років.

  1. Зобов’язати гр.гр. Крайника Д.Я., Барана Б.І. укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  2. У випадку невиконання пунктів 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  4. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  5. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.