Про преміювання селищного голови

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.07.2017 року                                    Східниця                                            № 352

 

Про преміювання селищного голови

 

Керуючись п.5 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268», на виконання рішення Східницької селищної ради № 337   від 23.06.2017 року « Про затвердження положення про преміювання працівників селищної ради, її виконавчого комітету та апарату селищної ради та надання надбавки за високі досягнення у праці або за виконання важливої роботи», беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, від 17.07.2017 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Здійснювати з 01.07.2017 року щомісячне преміювання селищного голови Піляка Івана Євгеновича у розмірі 200 відсотків посадового окладу, а також преміювання до державних та професійних свят у розмірі 200 відсотків посадового окладу в межах затвердженого фонду оплати праці при умові перевиконання селищного бюджету, згідно інформації фінансового управління Бориславської міської ради.
  2. Виплачувати надбавку 50 відсотків за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи з урахуванням доплати за ранг, надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці.
  3. Преміювання селищного голови може змінюватися згідно рішення Східницької селищної ради, відповідно до інформації фінансового управління Бориславської міської ради та в межах затвердженого фонду оплати праці, або іншої інформації що може вплинути на розмір преміювання селищного голови.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.