Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                  №  381

 

Про затвердження звіту

про незалежну оцінку

вартості майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. № 90, та з метою взяття на облік елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 07.11.2017 р., селищна рада

 

вирішиЛА :

 

  1. Затвердити звіт про незалежну оцінку вартості нерухомого майна:

– нежитлової будівлі загальною площею 6,70 на вул. Бориславська, А-1, смт. Східниця м. Борислава, Львівської області в сумі 10000 грн (десять тисяч гривень) (звіт та висновок додається).

  1. Передати на баланс КП «Господарник» звіти про оцінку майна згідно п.1 рішення.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс нерухоме майно згідно звіту про незалежну оцінку вартості нерухомого майна, що знаходиться на території смт. Східниця.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Піляк  І.Є.