Про розроблення технічної документації по встановленні меж земельної ділянки для будівництва  та  обслуговування нежитлової будівлі.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                               № 384

 

Про розроблення технічної документації

по встановленні меж земельної ділянки

для будівництва  та  обслуговування

нежитлової будівлі.

 

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..ст.12,83,92,122,123 Земельного кодексу України про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленні меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування громадських закладів, беручи до уваги свідоцтво про право власності на нерухоме майно №132 від 21.10.2010 року та беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 03.11.2017 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл територіальній громаді смт. Східниця в особі Східницької селищної ради на розроблення технічної документації по встановленні меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,0173 га на вул. Промисловій, 10 Б  в смт. Східниця для обслуговування нежитлової будівлі.
  2. Селищному голові Піляку І. Є. укласти договір із землевпорядною організацією, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації  із землеустрою на земельну ділянку.
  3. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Журавчак Г.О. передбачити кошти для оплати за технічну документацію.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.