Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                № 385

 

Про надання грошової допомоги

 

Керуючись п. п. 4 п. б ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця в 2017 році, затвердженої рішенням селищної ради від 16.02.2017 р. № 231,  беручи до уваги висновок постійних депутатських комісій охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї та молоді, фізкультури і спорту від 03.11.2017р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Менчинському Роману Миколайовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Золота Баня, 15, кв. 6, для проходження курсу лікування.
  2. Надати грошову допомогу в сумі 2500 грн. гр. Полозку Сергію Анатолійовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Шевченка, 200/1, для оперативного лікування дружини.
  3. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Данилюку Роману Мироновичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Л.Українки, 7, кв. 1, для проходження курсу лікування.
  4. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Бодаку Євгену Любомировичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Шевченка, 110, для оперативного лікування.
  5. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Депутат Оксані Григорівні що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Зарічній, 9 б, для відновлення будинку, що зазнав руйнувань внаслідок пожежі.
  6. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1-5 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та охорони   здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї та молоді, фізкультури і спорту.

 

 

Селищний голова                                                                             Піляк І.Є.