Про затвердження проектів відведення, та  передачу у  власність, земельних  ділянок для індивідуального житлового будівництва.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                № 388

Про затвердження проектів відведення,

та  передачу у  власність, земельних

ділянок для індивідуального

житлового будівництва.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 07.11.2017 р.,  та розглянувши заяви гр. гр. Оглаб’як Г.Д., селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати іх безкоштовно у приватну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 606 кв. м. на вул. Гірській, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:03:022:0115 гр. Оглаб’як Ганні Дмитрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Шевченка, 14;

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельні ділянки.
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                                    Піляк І.Є.