Про поновлення договору оренди земельної ділянки.                 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                 № 390

 

Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

 

        Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 07.11.2017  р., розглянувши клопотання про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Поновити договір оренди земельної ділянки № 04.07.439.00131 від 28.12.2007 р., площею 1,0000 га для будівництва та обслуговування пансіонату в смт. Східниці, Львівської області курортний комплекс «Смерекове», терміном на 10 років з приватним підприємством «Смерекове», що зареєстроване в м. Борислав, на вул. Дрогобицькій, 7
  2. 2. Зобов’язати ПП «Смерекове» укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки впродовж двох місяців з дня прийняття рішення.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.                     .
  4. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.
  5. У випадку невиконання пунктів 1-2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є