Про виготовлення технічної документації з інвентаризації земель смт. Східниця м. Борислава Львівської області

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                      №

 

Про виготовлення технічної

документації з інвентаризації земель

смт. Східниця м. Борислава

Львівської області

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 35, 67 Закону України  «Про землеустрій»,  Положення  про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів, затвердженого   наказом  Державного комітету України по земельних ресурсах від 26 серпня 1997 р.№ 85  та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 1997 р. за  № 522/2326, з метою впорядкування земельних відносин на адміністративній території Східницької селищної ради, створення  інформаційної бази для ведення державного земельного кадастру, регулювання земельних  відносин, раціонального використання і охорони земельних ресурсів, оподаткування, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів та висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 16.03.2016 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Виготовити технічну документацію з інвентаризації земель смт. Східниця м. Борислава, Львівської області.
  2. Доручити селищному голові Піляку І.Є. укласти угоду на виконання даного виду робіт з відповідною ліцензованою організацією.
  3. Фінансування робіт з проведення інвентаризації земель смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області провести за рахунок коштів селищної ради.
  4. Виготовлену та погоджену в установленому порядку технічну документацію з інвентаризації земель смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області затвердити на черговій сесії селищної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та комісію з регулювання земельних відносин.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                Піляк І.Є