Про розірвання договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                    № 393

 

Про розірвання договору оренди

земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин лист арбітражного керуючого міністерства юстиції України № 02-01/223 від 08.11.2017 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди земельної ділянки площею 0.2010 га, що знаходиться за адресою: смт. Східниця, Промислова, з ПП «К.І.К.-Л» яке  зареєстроване за юридичною адресою: м. Львів вул. Б.Лепкого, 17/7 у зв’язку з ліквідацією підприємства.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.