Про затвердження розрахунку втрат сільськогосподарського виробництва

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.12.2017 року                                    Східниця                                                  № 406

 

Про затвердження розрахунку

втрат сільськогосподарського

виробництва

 

Керуючись ст.ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 22.12.2017 р. та розглянувши розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при наданні в оренду земельної ділянки, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні в установленому порядку цільового призначення земельної ділянки яка передається в постійне користування Комунальному підприємству «Східницькі джерела» для будівництва та обслуговування питтєвої галереї на вул. Шевченка, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області площею 0,03 га ріллі, в сумі – 408, 00 грн (чотириста вісім гривень, 00 коп)
  2. КП «Східницькі джерела» сплатити втрати сільськогосподарського виробництва при наданні в постійне користування земельної ділянки.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Піляк І.Є.