Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у оренду, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.12.2017 року                                    Східниця                                              № 409

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу її у оренду, для будівництва

та обслуговування інших будівель

громадської забудови.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 22.12.2017 р. та заяву гр. Хробака І.М. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – площею – 2010 кв. м. на вул. Промисловій, 10 а, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0094 та надати її у оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, гр. Хробаку Івану Михайловичу що зареєстрований на вул. Самбірській, 76, кв. 1, в м. Дрогобич Львівської області, терміном на п’ять  років.
  2. Зобов’язати гр. Хробака І.М. укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.