Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

28 листопада 2017 р.                                     Східниця                                             № 99

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків.

 

Керуючись п. «а» ст. 28 та пп. 1 п. «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведені кошторисні розрахунки об’єктів будівництва та лист КП «Східницькі джерела»,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості «Послуги з озеленення території та утримання зелених насаджень(послуги з озеленення території джерела № 21-21А на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області)» в сумі – 69 871, 00 грн. (шістдесят дев’ять  тисяч вісімсот сімдесят одна гривня 00 коп.).

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт дороги по вул. Котляревського від примикання з вул. Шевченка до будинку № 6 в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» в сумі – 299 949,00 грн. 60 коп. (двісті дев’яносто дев’ять  тисяч дев’ятсот сорок дев’ять гривень 60 коп.).

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості «Благоустрій озеленених територій(благоустрій прилеглої території до джерела № 21-21 А на вул. Зарічній в смт. Східниця Львівської області)» в сумі – 129 316,00 грн. 00 коп. (сто двадцять дев’ять  тисяч триста шістнадцять гривень 00 коп.).

 

  1. Селищному голові укласти договір підряду відповідно до п.  2 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

 

  1. Директору КП «Східницькі джерела» укласти договір підряду відповідно до п.  1, 3 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                               І.Є. Піляк