Про надання статусу особи, що постійно проживає, зареєстрована та працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

15 грудня 2017 р.                               Східниця                                                   № 111

 

Про надання статусу особи, що

постійно проживає, зареєстрована

та працює на території населеного

пункту, якому надано статус гірського

 

 

Відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету  Міністрів  України від 11.08.1996 року № 674 „Про  перелік населених пунктів, яким надано статус гірський”, п. 4 Положення про порядок видачі посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1996 року № 345, розглянувши заяви гр. Загайкевич Л.А., Ніколаїді Л.П., Шкумбатюка А.Л.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Надати статус особи гірського населеного пункту громадянам,  які постійно   працюють,   проживають і зареєстровані у смт. Східниця м. Борислава Львівської області, а саме:

– Загайкевич Лідії Ананіївній ( зареєстрована – вул. Котляревського, *** смт. Східниця);

– Ніколаїді Ларисі Петрівні ( зареєстрована – вул. Шевченка, *** смт. Східниця);

– Шкумбатюку Анатолію Львовичу (зареєстрований – вул. Лесі Українки, *** смт. Східниця)

 

  1. Видати громадянам, зазначених в п.1 рішення, посвідчення встановленого зразка.

 

  1. Зобов’язати гр. Загайкевич Л.А., Ніколаїді Л.П., Шкумбатюка А.Л. в разі зміни реєстрації постійного місця проживання, працевлаштування  (закінчення чи зміни місця навчання) звернутись до виконавчого комітету Східницької селищної ради з відповідною заявою щодо припинення дії посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк