Про погодження проектів програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства смт.Східниця на 2018 рік

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

Проект РІШЕННЯ

1. 00. 2018 р. Східниця № 00

Про погодження проектів програм розвитку

економіки, культури і місцевого господарства

смт.Східниця на 2018 рік

Відповідно до пп.1 п «а» ст. 27,  п.1 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, розглянувши проекти програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік та беручи до уваги висновки постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 00.00.2018р., постійної депутатської комісії охорони здоров’я і соціального захисту населення від 00.00.2018р., постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 00.00.2018р., виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити:

1.1. Проект Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р. згідно з додатком 1.

1.2. Проект Програми розвитку земельних відносин та охорони земель смт.Східниця на 2018 рік згідно з додатком 2.

1.3. Проект Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2018 р.згідно з додатком 3.

1.4. Проект Програми промоції селища – курорту Східниця на 2018 рік згідно з додатком 4.

1.5.  Проект Програми проведення культурно – розважальних та спортивних заходів в смт.  Східниця в 2018 р. згідно з додатком 5.

1.6. Проект Програми транскордонного співробітництва смт. Східниця  з містами та іншими населеними пунктами Європейського Союзу згідно з додатком 6.

1. Рекомендувати селищному голові І. Піляку внести проекти рішень селищної ради про затвердження програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік відповідно до п.1 цього рішення на розгляд селищної ради у встановленому Регламентом ради порядку.

Селищний голова                                                                                                  І.Є. Піляк