Рішення селищної ради

Про затвердження розрахунку втрат сільськогосподарського виробництва

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.12.2017 року                                    Східниця                                                  № 406

 

Про затвердження розрахунку

втрат сільськогосподарського

виробництва

 

Керуючись ст.ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 22.12.2017 р. та розглянувши розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при наданні в оренду земельної ділянки, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні в установленому порядку цільового призначення земельної ділянки яка передається в постійне користування Комунальному підприємству «Східницькі джерела» для будівництва та обслуговування питтєвої галереї на вул. Шевченка, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області площею 0,03 га ріллі, в сумі – 408, 00 грн (чотириста вісім гривень, 00 коп)
  2. КП «Східницькі джерела» сплатити втрати сільськогосподарського виробництва при наданні в постійне користування земельної ділянки.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Піляк І.Є.

Bookmark the permalink.

Comments are closed