Про коригування проектно-кошторисних документацій

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

25 квітня 2018 р.                               Східниця                                                     № 34

 

Про коригування проектно-кошторисних

документацій

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», на виконання п.3 рішення Східницької селищної ради № 462 від 19.04.2018 року «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних кошів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії», з метою реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р., виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Провести коригування проектно-кошторисних документацій робочих проектів, а саме:

1.1. «Каналізування району вул. Коновальця у смт. Східниця м. Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод».

1.2. «Каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод».

1.3. «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Котляревського в смт. Східниця Львівської області».

1.4. «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Чорновола в смт. Східниця Львівської області».

1.5. «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Шевченка в смт. Східниця Львівської області».

1.6. «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк