Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель смт. Східниця на 2018 рік

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018 року                                    Східниця                                               № 442

Про внесення змін до Програми розвитку

земельних відносин та охорони земель

смт. Східниця на 2018 рік

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.1 ст.78, ст.76 Бюджетного кодексу України, ст.209 Земельного кодексу України, ст.12 Закону України “Про охорону земель”,  беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 24.01.2018 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік” і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 04.04.2018 р., та з метою забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів, створення більш сприятливих умов для залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки курорту Східниця, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми розвитку земельних відносин та охорони

земель смт.Східниця на 2018 рік, а саме, у додаток до програми заходи на

реалізацію Програми розвитку земельних відносин та охорони земель смт.

Східниця на 2018 рік додати пункт

 

  1.8. Проведення експертної оцінки земель смт. Східниця      

10,0

  1. Установити, що джерелами фінансування Програми є кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до бюджету селища, кошти загального фонду селищного бюджету та кошти з інших джерел, які не заборонені чинним законодавством України.
  2. Виконавчому комітету селищної ради, постійній депутатській комісії з регулювання земельних відносин вжити заходів щодо виконання даної Програми.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                                 Піляк І.Є.