Щодо оформлення права власності на каптажні та надкаптажні споруди джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод за територіальною громадою смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018 року                                    Східниця                                              № 446

 

Щодо оформлення права власності на каптажні

та надкаптажні споруди джерел та свердловин

Східницького родовища мінеральних вод за

територіальною громадою смт. Східниця

 

Відповідно до п. 31, 44 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», на виконання протокольного доручення Львівської обласної державної адміністрації,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 21.03.2018 року, висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 04.04.2018 року, довідку  Фонду Держмайна України № 05-13-01014 від 13.02.2017 року, заяву КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради та всі інші подані ним документи, у зв’язку з незадовільним станом та з метою наведення і покращення благоустрою  на джерелах та свердловинах Східницького родовища мінеральних вод, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Оформити право власності на :

 

  • надкаптажну споруду, яка розташована на вул. Промисловій, 47/15-Д у смт. Східниця;

 

  1. Суб’єкту державної реєстрації речових прав та їх обтяжень зареєструвати право власності на каптажні та надкаптажні споруди Східницького родовища мінеральних вод за територіальною громадою смт. Східниця відповідно до п.1  рішення.

 

  1. Передати на баланс та обслуговування КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради на каптажні та надкаптажні споруди Східницького родовища мінеральних вод відповідно до п. 1, 2 цього рішення.

 

  1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення у народному часописі «Нафтовик Борислава».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.