Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018 року                                    Східниця                                                № 454

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування об’єктів торгівлі.

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши звернення ФОП Прибила І.І. про надання дозволу  на виготовлення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва  та обслуговування житлового будинку беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.04.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,0135 га по вул. Золота Баня в смт. Східниці, ФОП Прибилу Івану Івановичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Л. Українки, 2А для  будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі, що належать йому згідно договору купівлі – продажу, з метою передачі даної земельної  ділянки у оренду.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.