Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018 року                                    Східниця                                            № 462

 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної

плати, який враховується при визначенні вартості

будівництва ( нового будівництва, реконструкції,

реставрації, капітального ремонту, технічного

переоснащення) об’єктів, що споруджуються із

залученням бюджетних коштів, коштів державних

і комунальних підприємств, установ та організацій,

а також кредитів, наданих під державні гарантії

 

Беручи до уваги лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 7/15-1904 від 22.02.2018 року, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 року № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», керуючись ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розрахунки підрядних організацій МКП «Мажор», ТОВ «ТЕГА» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, в розмірі 6500 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8.
  2. Розрахунок розміру здійснено за формулою згідно додатку.
  3. Доручити виконавчому комітету селищної ради провести перерахунок проектно кошторисних документацій по об’єктах будівництва затверджених селищною радою та не реалізованих на даний час.
  4. Рішення селищної ради № 332 від 23.06.2017 року вважати таким що втратило чинність, після висвітлення даного рішення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.