Про надання дозволу ГО «ПАТРІОТИ ОСА» на встановлення спеціалізованих контейнерів для збору ТПВ(пластик) на території смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

11 червня 2018 р.                                        Східниця                                                 № 43

Про надання дозволу ГО «ПАТРІОТИ ОСА»

на встановлення спеціалізованих контейнерів

для збору ТПВ(пластик) на території смт. Східниця

 

Відповідно до п.п.6 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 21, 32  Закону України “Про відходи”, Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради № 77 від 12.04.2011 року, беручи до уваги лист ГО «ПАТРІОТИ ОСА» б/н від 27.02.2018 року, лист КП «Господарник» та з метою створення належних умов при поводженні з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл ГО «ПАТРІОТИ ОСА» на встановлення спеціалізованих контейнерів для роздільного збору ТПВ (пластик) на існуючих контейнерних майданчиках по території смт. Східниця.

 

  1. ГО «ПАТРІОТИ ОСА» забезпечити:

2.1.  встановлення спеціалізованих контейнерів для роздільного збору ТПВ (пластик) на існуючих контейнерних майданчиках по території смт. Східниця в необхідній кількості.

2.2. своєчасне вивезення наповнених спеціалізованих контейнерів для роздільного збору ТПВ (пластик) з території селища.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк