Про присвоєння поштової адреси  об’єкту нерухомого майна: фізкультурно-оздоровчому комплексу (басейн №1, басейн №2, будівлі для спортінвентарю та перевдягання)

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

11 червня 2018 р.                               Східниця                                                     № 46

 

Про присвоєння поштової адреси  об’єкту нерухомого

майна: фізкультурно-оздоровчому комплексу (басейн №1,

басейн №2, будівлі для спортінвентарю та перевдягання)

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву ТзОВ «Золота Баня»  та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна: фізкультурно-оздоровчому комплексу (басейн №1, басейн №2, будівлі для спортінвентарю та перевдягання), збудованому ТзОВ «Золота Баня» на земельній ділянці, що перебуває у його власності та розташована на вул. Котляревського у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Котляревського, 109 «В», смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.

 

  1. Зобов’язати ТзОВ «Золота Баня».:

2.1. встановити на об’єкті нерухомого майна аншлаг з назвою вулиці і номером об’єкта;

2.2 проводити утримання об’єкту нерухомого майна та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк