УВАГА конкурс!

До Дня Курорту Східниця, оголошується КОНКУРС «Краще подвір’я Східниці – 2018».
Конкурс проводиться вже вдруге, з ініціативи Виконавчого комітету Східницької селищної ради, для заохочення жителів Східниці до покращення благоустрою  прибудинкових територій селища.

Термін проведення конкурсу:  з 18.06 до 10.08.2018 року.

Взяти участь в Конкурсі можуть всі жителі Східниці, які не отримують доходів  від тимчасового перебування інших осіб. Для того, щоб стати учасником Конкурсу, Вам потрібно подати заявки на електронну адресу:  shidnitca.rada@ukr.net або в приватні повідомлення Сайту селищної ради, з вмістом:

• Невеличкий опис (місце знаходження та особливості Вашого подвір’я, чим, на Вашу думку, воно може зацікавити представників комісії, щоб стати переможцем щорічного Конкурсу «Краще подвір’я Східниці»?;
  • 5 світлин Вашого подвір’я.

Критерії для відбору:

• Охайність та чистота;
  • Цікавий дизайн;
  • Сучасність;
  • Якість рослин та догляду за ними;
  • Оригінальність та неповторність ідей.

Кожен критерій оцінюється за шкалою від 0 до 10 балів.

Склад комісії (корегований)

За детальною інформацією звертайтесь за тел. 0324848201.

Нагородження переможців відбудеться, під час святкового концерту до Дня Курорту Східниця, в рамках програми щорічного фестивалю «Східницьке літо» .