Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для  продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.06.2018 року                                    Східниця                                                 № 476

 

Про визначення переліку земельних ділянок

для підготовки лотів для  продажу на земельних

торгах у формі аукціону та надання дозволу на

виготовлення відповідної документації

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.134-138 Земельного кодексу України, з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, беручи до уваги висновки депутатських комісій планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку від 05.06.2018 р. та охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23.05.2018 р. селищної ради, враховуючи вимоги п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України яким передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах у формі аукціону та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту  до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів, з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону земельні ділянки, що пропонуються на аукціон Детальним планом території (уточнення положень діючого генерального плану смт. Східниця) кварталу житлової забудови на вул. Котляревського біля курортного комплексу «Бухів», а саме:

1.1. земельну ділянку орієнтовною площею 3031 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.2. земельну ділянку орієнтовною площею 1228 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.3. земельну ділянку орієнтовною площею 430 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 07.01 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

1.4. земельну ділянку орієнтовною площею 410 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.5. земельну ділянку орієнтовною площею 5515 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.6. земельну ділянку орієнтовною площею 9270 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.7. земельну ділянку орієнтовною площею 8000 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.8. земельну ділянку орієнтовною площею 9000 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.9. земельну ділянку орієнтовною площею 10314 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.10. земельну ділянку орієнтовною площею 27483 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 07.02 для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

1.11. земельну ділянку орієнтовною площею 8925 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

1.12. земельну ділянку орієнтовною площею 5533 м2, що розташована: смт. Східниця, курортний комплекс «Бухів»;  цільове призначення згідно Класифікації видів цільового призначення земель – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення вищезазначених земельних ділянок з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
  2. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки вищезазначених земельних ділянок.
  3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5.ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
  4. Доручити селищному голові Піляк І.Є. укласти Договір про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів ПП «Фірма «СОМГІЗ».
  5. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження Східницькою селищною радою, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                  Піляк І.Є.