Про створення комісії з обстеження технічного стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним нормам на території смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

10 липня  2018 р.                               Східниця                                                     № 61

 

Про створення комісії з обстеження технічного стану

жилих будинків з метою встановлення їх відповідності

санітарним і технічним нормам на території смт. Східниця

 

З метою здійснення обстеження стану жилих будинків для встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам, відповідно до статей 7, 15 Житлового кодексу Української РСР, Положення про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 26.04.1984 № 189, керуючись  ст. 40, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Створити комісію з обстеження технічного стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним нормам на території смт. Східниця та затвердити її склад (додаток 1).

 

  1. Затвердити форму акту обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири) (додаток 2).

 

  1. Установити, що у разі персональних змін у складі комісії, або відсутності осіб, які входять до її складу в зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комісії за посадами.

 

  1. Дозволити голові комісії у разі необхідності залучити представників правоохоронних органів, спеціалістів структурних підрозділів селищної ради, та інших служб, науковців, фахівців, експертів, працівників підприємств, установ та організацій (за їх згодою) для участі у роботі комісії.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Східницької селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк