Про присвоєння поштової адреси  житловому будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

24 липня 2018 р.                               Східниця                                                     № 70

 

Про присвоєння поштової

адреси  житловому будинку

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву гр. Ястремсього В.Р.,  Ястремської Н.В.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Ястремським Віталієм Романовичем на земельній ділянці, що перебуває у його власності та розташована на вул. Шевченка у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Шевченка, 138 «А», смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.
  2. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Ястремською Наталією Володимирівною на земельній ділянці, що перебуває у її власності та розташована на вул. Шевченка у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Шевченка, 138, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.

 

  1. Зобов’язати гр. Ястремського В.Р., Ястремську Н.В..:

3.1. встановити на будівлі аншлаг з назвою вулиці і номером будинку;

3.2 проводити утримання житлового будинку та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк