СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______________.2018 р. Східниця № _____

Про зменшення розміру пайової участі
замовника будівництва у створенні і
розвитку інженерно-транспортної та
соціальної інфраструктури селища

Розглянувши звернення ТзОВ «Золота Баня», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Східниця», затвердженого рішенням сесії від 20.01.2012 року №235, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:
1 Зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища ТзОВ «Золота Баня», щодо обєкту будівництва Готель з лікувально-оздоровчими функціями котеджного типу в курортному комплексі «Бухів» (перша черга будівництва – котельня, паркінг), на вартість виконання робіт по обєкту Проїзд від насосної станції до котельні у курортному комплексі «Бухів» в смт.Східниця Львівської області в сумі 1979,822 тис. грн.

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади смт.Східниця від ТзОВ «Золота Баня» виконані роботи зазначені у п.1 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за КП «Господарник».
  2. КП «Господарник» та ТзОВ «Золота Баня» здійснити прийняття-передачу робіт по акту прийому-передачі.
  3. Бухгалтерії після фактичної передачі робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища і внести відповідні зміни до укладеного договору, відповідно до пункту 1 (після виконання пунктів 2, 3 даного Рішення).
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

Селищний голова                                                                          Піляк І.Є.