Гучно та багатолюдно Східниця відсвяткувала свій 503 День Курорту. Привітати Східницю зі святом приїхали: Василь Зінкевич, музичний гурт «KAZKA», дует «Ярослав-На», ансамбль «Верховинка» та популярний український музичний гурт «The HARDKISS».

Фестиваль «Східницьке літо» – це колоритний, цікавий, багатий на нові таланти та оригінальні ідеї, фестиваль, який кожного року збирає все більшу кількість глядачів та прихильників. Неперевершену атмосферу свята, доброзичливості та відкритості створили самі східничани та селищний голова Східниці Іван Піляк, який щоразу придумує, як урізноманітнити звичайні концерти цікавими і пам’ятними подіями.
Цього року, вперше у Східниці, відбувся велопробіг «Об’єднаймося заради майбутнього в Східницьку ОТГ». Колона велосипедистів проїхала трасу Східниця – Перепростиня – Новий Кропивник – Східниця. По завершенню велопробігу, селищний голова нагородив учасників подяками і запросив до участі наступного року.
Під час святкування Дня Курорту Східниця, відбулось урочисте освячення перенесеного пам’ятника першовідкривачу мінеральних вод Омеляну Стоцькому, який своєю дослідницькою працею заклав основи для розвитку Східниці як курорту.
У своєму вітальному слові, селищний голова, наголосив, що святкування Дня Курорту приурочені до Дня народження першовідкривача мінеральних вод О.Стоцького. Саме, завдяки Його боротьбі з бюрократичним апаратом, за визнання цілющих властивостей східницьких джерел – Східниця отримала можливість розвиватися, як бальнеологічний курорт. На честь славного земляка, уже декілька років поспіль, проводиться дитячий вокальний конкурс «Східниця шукає таланти», у якому активно змагаються не лише маленькі східничани, але й діти з усіх куточків України, які приїхали до Східниці на відпочинок.
Концертну програму другого дня відкрив колектив народного дому «Просвіта» смт. Східниця, які нещодавно повернулися з Латвії, де відбувався XXIII фестиваль Ауцького краю. Після того, як східничани продемонстрували свої таланти, на сцену вийшли гості з Підбужа. По тому, Східницю вітали улюбленці публіки, дует «Ярослав-На» Наталія та Ярослав Дуб. Дуже тепло, східницька публіка зустріла на сцені, заслужений Прикарпатський ансамбль пісні й танцю «Верховинка» з міста Дрогобича.
Особливим, найдовгоочікуванішим подарунком, став український музичний гурт «The HARDKISS», Фанати гурту скупчились перед сценою в очікуванні побачити своїх кумирів на власні очі. Гурт зібрав величезну кількість глядачів і прихильників. Зяряджена позитивом публіка стрибала, танцювала, співала і аплодувала своїм улюбленцям.
В теплій, дружній, піднесеній атмосфері, завершилося святкування Дня Курорту Східниця, яке залишиться яскравим спалахом в пам’яті всіх присутніх глядачів. Велика подяка організаторам фестивалю за новий заряд яскравими емоціями, ковток позитиву та неймовірні враження.