ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАКАНСІЇ

Посада:  Координатор проекту

Проект: №PLBU.01.02.00-18-0469/17-00 «Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини». В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, реалізованої в рамках Європейського Інструменту Сусідства.

Місце: смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області.

Термін реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу:

період реалізації: 21/12/2017 – 20/06/2020

початок реалізації проекту: (орієнтовно -1 жовтня 2018 р.)

Вид зайнятості: Повна зайнятість. Працевлаштування здійснюватиметься по Цивільно-правовому договору / Договору підряду з ФОП (Фізична особа підприємець) терміном на 27 місяців від початку реалізації проекту.

Критерії оцінки є: Ціна/Якість

Загальна інформація:

В Україні основним заходом проекту є:

«Каналізування району вул. Коновальця у смт. Східниия м. Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод» та «Каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод».

Основні обов’язки:

• Участь в організації проведення тендеру по закупівлях та здійснення контролю за його виконанням;

• Участь у визначенні підрядників та виконавців робіт і послуг;

• Промоція проекту;

• Організація та проведення конференцій,семінарів,партнерських зустрічей;

• Моніторинг (контроль) правильності витрат та виконання проекту згідно бюджету;

• Комунікації (контакти) з Польським партнером;

• Координація завдань і підготовка описових та фінансових звітів по проекту;

• Участь у виборі зовнішнього аудитора для здійснення контролю витрачання коштів в рамках реалізації проекту;

• Контроль всіх завдань визначених в проекті згідно плану

• Моніторинг досягнення індикаторів проекту

• Проведення систематичного моніторингу загроз, які можуть виникнути на будь-якому етапі проекту.

• Контакти з інституціями, відповідальних за реалізацію проекту.

Вимоги до кандидата:

• Щонайменше 3 роки досвіду роботи у сфері планування й адміністрування грантів.

• Глибокі знання процесів та інструментів місцевого самоврядування. (бажаний досвід роботи в органах місцевого самоврядування на посадах пов’язаних з інвестиційною діяльністю/проектним менеджментом).

• Вища освіта (бажано економічна).

• Здатність працювати в динамічному й напруженому середовищі, одночасно вирішувати багато завдань і дотримуватися термінів.

• Здатність продемонструвати виваженість у відносинах із партнерами Проекту та зацікавленими сторонами.

• Наявність гарних практичних навичок роботи з пакетом Microsoft Office та іншим офісним програмним забезпеченням.

• Досвід роботи з інформацією та комунікаційними технологіями.

• Бажаний досвід роботи з проектами міжнародної технічної допомоги та/або управління грантами (Бажано в рамках програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь-Україна).

• Відмінні комунікативні й організаційні навички; здатність підтримувати зв’язок із місцевими та польськими зацікавленими особами для забезпечення успішного проведення заходів.

• Володіння мовами : Українська – вільно; Польська – розмовна; Англійська – початкова /середня (зі словником).

Критеріями оцінки резюме кандидатів є: Ціна/Якість.

Аби взяти участь у конкурсі на цю посаду, надішліть свій супровідний лист з ціновою пропозицією і резюме на електронну адресу shidnitca.rada@ukr.net  до                  «30» вересня 2018р.,(включно)* зазначивши в темі листа «Координатор проекту                               PLBU.01.02.00-18-0469/17-00».

На інтерв’ю (співбесіду) буде запрошено лише тих кандидатів, які пройшли попередній відбір.

* Термін прийому  резюме (цінових пропозицій) може бути продовжено у разі відтермінування початку реалізації проекту.