Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.09.2018 року                                    Східниця                                                № 534

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Кундик Є.В. про надання дозволу  на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки беручи до уваги рішення Бориславського міського суду Львівської області від 27.06.2018 року, висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 12.09.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки:

– площею 1500 кв. м. га на вул. Зарічній, 251, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Кундик Євгенії Володимирівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 251, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.

  1. Начальнику міськрайонного управління У Дрогобицькому районі та

м. Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області забезпечити проведення  проектно-пошукових робіт.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.