Про розроблення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування інших будівель громадської забудови.      

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.09.2018 року                                    Східниця                                               № 537

 

Про розроблення проекту відведення

земельної ділянки для обслуговування

інших будівель громадської забудови.

 

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“,  ст. ст. 12, 92, 122, 123, Земельного кодексу України, Законам України“ Про благоустрій населених пунктів“, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“, висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 20.09.2018 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл територіальній громаді смт. Східниця в особі Східницької селищної ради на розроблення проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,53 га на вул. Шевченка  в смт. Східниця для обслуговування інших будівель громадської забудови.
  2. Селищному голові Піляку І. Є. укласти договір із землевпорядною організацією, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації  із землеустрою на земельну ділянку.
  3. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Журавчак Г.О. передбачити кошти для оплати за технічну документацію.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.